کد خبر:9092
پ
۱۴۰۲۱۱۲۳۰۰۰۹۰۲_Test_PhotoN

افتتاح ۴۱ پروژه عمرانی در خوروبیابانک

پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان خوروبیابانک افتتاح شد.  مهران زینلیان، هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان خوروبیابانک، ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: در شهرستان خوروبیابانک ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان افتتاح شد و در مدار خدمت‌رسانی به مردم این […]

پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان خوروبیابانک افتتاح شد.

 مهران زینلیان، هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان خوروبیابانک، ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: در شهرستان خوروبیابانک ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان افتتاح شد و در مدار خدمت‌رسانی به مردم این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ایام الله دهه فجر با توجه به فضای کار و تلاش مجاهدانه‌ای که در سراسر استان وجود دارد بالغ بر ۷۶۸ پروژه عمرانی، زیربنایی و خدماتی افتتاح و کلنگ زنی شد.

زینلیان عنوان کرد: بخش دیگری از پروژه‌های استان تا انتهای سالجاری افتتاح خواهد شد.

گفتنی است از جمله پروژه‌های شهرستان خوروبیابانک که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افتتاح شد می‌توان به بهره‌برداری تعدادی از واحدهای مسکن ملی شهر خور، بهره‌برداری از زهکش کشتخوان، بهره‌برداری از پل باکسی روستای چاهملک و افتتاح ساختمان امداد و نجات هلال احمر شهر جندق اشاره کرد.

همچنین پروژه فیبر نوری جندق به مصر با طول ۴۳ کیلومتر و بهره‌برداری از فیبر نوری به طول ۱۳ کیلومتر در محدوده شهرک ولیعصر شهر جندق نیز کلنگ زنی شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید