کد خبر:8905
پ
۱۸۹۲۳۶۲۱_۱۸۴

افتتاح ۲۰ طرح گردشگری همزمان با دهه فجر در استان اصفهان

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: همزمان با دهه فجر ۲۰ طرح گردشگری در استان اصفهان همزمان به بهره برداری می رسد. سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان  با اشاره به افزایش زیرساخت‌های گردشگری در استان گفت: بیست طرح گردشگری در شهرستان‌های اردستان، آران و بیدگل، کاشان، خوانسار، فلاورجان، تیران […]

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: همزمان با دهه فجر ۲۰ طرح گردشگری در استان اصفهان همزمان به بهره برداری می رسد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان  با اشاره به افزایش زیرساخت‌های گردشگری در استان گفت: بیست طرح گردشگری در شهرستان‌های اردستان، آران و بیدگل، کاشان، خوانسار، فلاورجان، تیران و کرون، خوروبیابانک، گلپایگان، نائین، نجف‌آباد و نطنز هم‌زمان با دهه فجر آماده بهره‌برداری است.
حمیدرضا محققیان  افزود: این طرح‌ها شامل پنج اقامتگاه سنتی با نجات بخشی پنج خانه تاریخی در پهنه استان، ۱۴ اقامتگاه بوم گردی با نجات بخشی ۱۴ خانه تاریخی روستایی و یک هتل دو ستاره  است که به زیرساخت‌های گردشگری استان افزوده خواهد شد.
او  گفت:با بهره‌برداری از این طرح‌ها که با حمایت دولت و به همت بخش خصوصی انجام می‌شود، تعداد ۵۵۴ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده شده و برای ۱۵۶ نفر در پهنه استان به‌صورت مستقیم تولید اشتغال خواهد شد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید