کد خبر:2604
پ
۱۸۲۱۹۴۰۹_۲۸۱

اعزام ۹۷ هزار زائر اربعین حسینی از استان اصفهان به کربلا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: تا دیروز، ۹۷ هزار زائر اربعین حسینی، از طریق ناوگان اتوبوسرانی استان به کربلا اعزام شده اند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری کاوه اصفهان و بررسی روندِ اعزامِ زائران به کربلا گفت: با مساعدت صنایع بزرگ […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: تا دیروز، ۹۷ هزار زائر اربعین حسینی، از طریق ناوگان اتوبوسرانی استان به کربلا اعزام شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری کاوه اصفهان و بررسی روندِ اعزامِ زائران به کربلا گفت: با مساعدت صنایع بزرگ اصفهان و تامین اتوبوس، زائران امام حسین (ع) روزانه با ۳۰۰ دستگاه اتوبوس به مرز‌ها منتقل می‌شوند.

فرزاد دادخواه با بیان اینکه در فروش بلیت و تامین اتوبوس، هیچ مشکل و محدودیتی نداریم، افزود: به مسافرانِ کربلا به غیر از مسیر رفت، در مسیر برگشت هم خدمات دهی می‌شود و این برنامه تا ۲۰ شهریور ادامه دارد.

او گفت: آمار انتقال ۹۷ هزار زائر به مرز‌ها نشان می‌دهد که نسبت به سال گذشته، سفر‌ها ۳۸ درصد و تعداد زائران ۲۴ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از زائران خواست برگشت خود را از کربلا به روز‌های آخر موکول نکنند تا خللی در روند انتقال مسافران پیش نیاید.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید