کد خبر:4130
پ
۱۹۲۷۸۳۵

اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی ناژوان برای نصب سامانه نظارت تصویری

مدیر ناژوان با اشاره به نصب چهار دوربین نظارت تصویری تحت شبکه در این محدوده از کلان‌شهر اصفهان گفت: وظیفه نظارت بر رویدادها، حوادث و حراست از عرصه ناژوان بر عهده این دوربین‌ها است که هزینه‌ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در بر داشته است. مهدی قائلی اظهار کرد: در راستای ایجاد نظارت پایدار بر […]

مدیر ناژوان با اشاره به نصب چهار دوربین نظارت تصویری تحت شبکه در این محدوده از کلان‌شهر اصفهان گفت: وظیفه نظارت بر رویدادها، حوادث و حراست از عرصه ناژوان بر عهده این دوربین‌ها است که هزینه‌ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در بر داشته است.

مهدی قائلی اظهار کرد: در راستای ایجاد نظارت پایدار بر رویدادهای عرصه ناژوان، سامانه پایش تصویری با استفاده از چهار دوربین نظارت تصویری تحت شبکه، در این محدوده نصب شده است.

وی افزود: وظیفه نظارت بر رویدادها، حوادث و حراست از عرصه ناژوان بر عهده این دوربین‌ها است که هزینه‌ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در بر داشته است و از مهم‌ترین ابزار برای کنترل تردد وسایل نقلیه و مسائل اجتماعی در این عرصه است که این تصاویر به‌صورت یکپارچه در مرکز کنترل ترافیک ثبت خواهد شد.

اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی ناژوان برای نصب سامانه نظارت تصویری

مدیر ناژوان خاطرنشان کرد: تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌ها در راستای ارتقای ایمنی، کاهش تصادفات، هدایت ترافیک و ایجاد نظم اجتماعی به‌کار برده خواهد شد و تعداد دیگری از این سامانه و دوربین ثبت تخلف در آینده نزدیک در این محدوده نصب خواهد شد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید