کد خبر:2253
پ
۱۰۰۵۲۱۹۸_۸۹۹

اضافه شدن دهک‌های ۴ و ۵ به طرح تشویقی کالابرگ الکترونیک

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: از ابتدای شهریور دهک‌های ۴ و ۵ نیز می‌توانند از طرح تشویقی کالا برگ الکترونیک بهره‌مند شوند. مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: از ابتدای اسفند پارسال بر اساس بخشنامه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی طرح تشویقی کالابرگ الکترونیک […]

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: از ابتدای شهریور دهک‌های ۴ و ۵ نیز می‌توانند از طرح تشویقی کالا برگ الکترونیک بهره‌مند شوند.

مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: از ابتدای اسفند پارسال بر اساس بخشنامه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی طرح تشویقی کالابرگ الکترونیک به منظور تامین بخشی از اقلام مواد غذایی مورد نیاز اقشار کم بضاعت در سراسر کشور کلید خورد.

مداحی افزود بر اساس این طرح دهک‌های اقتصادی یک و ۲ و ۳ در صورت خرید حداقل ۵۰ درصد از مبلغ یارانه نقدی می‌توانند علاوه بر مبلغ یارانه، مبلغ ۱۲۰ هزار تومان نیز به عنوان تشویق کالا برگ الکترونیک دریافت کنند.

او گفت : در ادامه این طرح به منظور رفاه بیشتر حال هموطنان به ویژه اقشار کم درآمد دهک‌های ۴ و ۵ نیز مشمول این قانون قرار گرفتند.

مداحی افزود در بخشنامه جدید علاوه بر دهک‌های مشخص شده تمامی افراد تحت پوشش کمیته امداد و همچنین سازمان بهزیستی نیز مشمول این طرح قرار خواهند گرفت.

اوگفت: در حال حاضر ۵۳۰۰ فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر استان به این طرح پیوستند و تاکنون به بیش از ۵۰ هزار نفر خدمات دادند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید