کد خبر:9104
پ
۱۸۹۴۸۴۰۰_۶۸۶

اصفهان ظرفیت ساخت هنر شهر را دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اصفهان ظرفیت ساخت «شهر هنر» دارد و امید است که با کمک دولت این مهم تحقق یابد.  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت :ساخت هنر شهر اصفهان امکان سنجی شده و امیدواریم با حمایت وزارت ارشاد به رونمایی آن […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اصفهان ظرفیت ساخت «شهر هنر» دارد و امید است که با کمک دولت این مهم تحقق یابد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت :ساخت هنر شهر اصفهان امکان سنجی شده و امیدواریم با حمایت وزارت ارشاد به رونمایی آن برسیم و در سال‌های پیش رو فیلم‌های خوبی در اصفهان ساخته شود.

سید مهدی سیدین نیا افزود: شرایط و مشکلات کشور را می‌دانیم، اما با هنر می‌توان بسیاری از مشکلات را گره‌گشایی کرد.

او گفت:  از هنرمندان و سینماگران تقاضا دارم راجع به مسائل اجتماعی به میدان بیایند چرا که در این موضوعات کمبود فیلم وجود دارد.

سیدین نیا  ادامه داد: امروز قدرت تصویر مطرح است و می‌توان با هنر و فیلم برای مسائلی مانند اشتغال و آسیب‌های اجتماعی راه حل ارائه داد.

۱۸ فیلمِ چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در چهاردهمین جشنواره فیلم فیلم فجر اصفهان از دوشنبه ۱۶ تا ۲۲ بهمن در سینما‌های ساحل، فلسطین و سپاهان در گذر تاریخی فرهنگی چهارباغِ اصفهان به روی پرده رفتند.

چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با تقدیر از برگزیدگانِ فیلمساز و هنرمندِ عرصه سینمای اصفهان شب گذشته به کار خود پایان داد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید