کد خبر:1550
پ

اختصاص زمین به ۷۳ متقاضی جوانی جمعیت در شهرستان شهرضا

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از اختصاص زمین به ۷۳ متقاضی طرح جوانی جمعیت در این شهرستان خبرداد. محمدحسن نادری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضادر خصوص اقدامات انجام شده برای طرح جوانی جمعیت اظهار کرد: در این شهرستان تعداد ۱۹۴ نفر برای این طرح ثبت‌نام کردند که تاکنون با برگزاری مرحله […]

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از اختصاص زمین به ۷۳ متقاضی طرح جوانی جمعیت در این شهرستان خبرداد.

محمدحسن نادری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضادر خصوص اقدامات انجام شده برای طرح جوانی جمعیت اظهار کرد: در این شهرستان تعداد ۱۹۴ نفر برای این طرح ثبت‌نام کردند که تاکنون با برگزاری مرحله قرعه‌کشی، زمین به ۷۳ متقاضی واجد شرایط اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: برای دیگر متقاضیان واجد شرایط نیز در مراحل بعدی قرعه‌کشی انجام و اراضی در نظر گرفته شده اختصاص می‌یابد.

نادری با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار و ۴۰۰ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان ثبت‌نام کردند، بیان کرد: شمار افراد واجد شرایط چهارگانه افزون بر ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفر است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا خاطرنشان کرد: ۳۷۷ واحد از طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان که سایت آن در دو قسمت شمالی و جنوبی فاز ۴ سروستان واقع شده با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال ساخت است.

وی در خصوص الحاق اراضی برای تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن شهرستان شهرضا گفت: برای الحاق ۸۰ هکتار زمین اقدام شده است و استعلامات انجام شده و در حال تکمیل مدارک برای انجام مراحل بعدی است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید