کد خبر:7305
پ
۱۸۷۸۶۷۴۶_۸۷۲

اختصاص زمین به ۲۲۰ واحد صنعتی دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی استان

به ۲۲۰ واحد صنعتی دانش بنیان برای فعالیت در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، زمین تخصیص داده شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با بیان اینکه تا چند سال پیش تعداد این واحد‌ها ۵۰ شرکت بود گفت: با رویکرد دولت در توجه به فعالیت شرکت‌های دانش بنیان، این تعداد به ۲۲۰ واحد رسیده است. […]

به ۲۲۰ واحد صنعتی دانش بنیان برای فعالیت در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، زمین تخصیص داده شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با بیان اینکه تا چند سال پیش تعداد این واحد‌ها ۵۰ شرکت بود گفت: با رویکرد دولت در توجه به فعالیت شرکت‌های دانش بنیان، این تعداد به ۲۲۰ واحد رسیده است.

رسول سواری افزود: در حوزه ایجاد امکان استقرار واحد‌های صنعتی دانش بنیان به صورت اجاره‌ای در شهرک‌های صنعتی استان هم کارگاه‌هایی در دست ساخت است که تا پایان سال،۵۰ واحد کارگاهی، به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: در استان اصفهان، بیش از ۷۰۰ واحد دانش بنیان در زمینه‌های مختلف از جمله نساجی، فلزی و موادغذایی در حال فعالیت هستند که در حوزه صنعت، بسیاری از این واحد‌ها را در شهرک‌های صنعتی بویژه شهرک فناوری با محوریت مواد پیشرفته مستقر شده اند.

سواری افزود: برای رفع نیاز‌های صنعتی شرکت‌های دانش بنیان، سامانه فن بازاری را در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان پیش بینی کرده ایم تا این شرکت‌ها، نیازهایشان را در سامانه بارگذاری کنند.

در ۸۰ شهرک صنعتی مصوب در استان اصفهان بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین برای ایجاد واحد‌های صنعتی واگذار شده و بیش از هفت هزار و ۵۰۰ از این واحد‌ها با اشتغال ۱۷۰ هزار نفر به صورت مستقیم فعالیت دارند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید