کد خبر:3124
پ
۱۴۰۲۰۵۲۶۰۰۰۷۰۶_Test_PhotoN

احتکار ۹ میلیارد تومانی لوازم تأسیساتی در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انبار احتکار لوازم تأسیساتی به ارزش ۹۶ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد. سردار حمید علینقیان‌پور فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اجرای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در […]

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انبار احتکار لوازم تأسیساتی به ارزش ۹۶ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

سردار حمید علینقیان‌پور فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اجرای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در پی کسب خبری مبنی بر انبار و احتکار لوازم تاسیساتی در یکی از انبارهای شهر اصفهان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات تخصصی و کسب اطمینان از درستی موضوع در هماهنگی با مرجع قضائی در حضور متصدی از انبار مذکور بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه ۱۶ دستگاه سرمایش،گرمایشی یونیت خارجی کشف شد.

علینقیان‌پور افزود: کالاهای مذکور به دلیل نگهداری و عدم عرضه آن به بازار و همچنین ثبت نکردن در سامانه جامع انبارها مشمول جرم احتکار شده و توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را ۹۶ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه مالک اصلی کالاها به پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان احضار و پس از اقدامات و تحقیقات لازم در نهایت پرونده این تخلف برای اقدامات قانونی و اتخاذ تصمیمات مقتضی تحویل اداره تعزیرات حکومتی استان شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید