کد خبر:8766
پ
۱۸۹۱۳۳۹۱_۳۵۳

آغاز پمپاژ تونل کوهرنگ ۳

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از آغاز پمپاژ طرح کوهرنگ ۳ خبر داد.  به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌ال ملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان گفت: طرح کوهرنگ ۳ یکی از طرحهای زمین مانده استان و مورد انتظار و مطالبه مردم استان اصفهان است و مصوبات بالادستی متعددی نیز دارد، اما […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از آغاز پمپاژ طرح کوهرنگ ۳ خبر داد.

 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌ال ملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان گفت: طرح کوهرنگ ۳ یکی از طرحهای زمین مانده استان و مورد انتظار و مطالبه مردم استان اصفهان است و مصوبات بالادستی متعددی نیز دارد، اما سال‌ها بلاتکلیف مانده بود.

او افزود: انجام این طرح مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز بود، اما در سال‌های گذشته بلاتکلیف مانده بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: در این راستا از ابتدای دولت سیزدهم و آغاز به کار مدیریت استان جلسات متعددی برگزار شد تا مطالبه به حق مردم استان اصفهان در این خصوص محقق شود.

زینلیان گفت: با سفر وزیر نیرو و وزیر کشور در ماه‌های گذشته به اصفهان، مقرر شد تا پمپاژ کوهرنگ ۳ آغاز شود که این امر محقق شد.

او ادامه داد: در این خصوص مدیران دو استان همکاری داشتند، البته آب زیادی در حال حاضر در دسترس نیست و بخشی هم آب مورد نیاز استان چهارمحال و بختیاری را نیز تأمین می‌کند و ما معتقد هستیم این آب باید به حوضه زاینده‌رود اضافه می‌شد که رقم خورد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید