کد خبر:12090
پ
۲۰۱۲۰۷۱

آغاز عملیات پروژه مشارکتی حضرت ولی عصر(عج) در منطقه ۱۲ اصفهان

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان گفت: با پیگیری امور مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری این منطقه، پروژه مشارکتی تجاری مسکونی حضرت ولی عصر (عج) در زمینی به مساحت ۵۹۸ متر مربع با ۲۴۱۹ متر زیر بنا به مرحله اجرا درآمده است. علی‌اکبر رسالت با اشاره به آغاز اجرای پروژه‌های مشارکتی مطلوب در سطح این منطقه در راستای […]

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان گفت: با پیگیری امور مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری این منطقه، پروژه مشارکتی تجاری مسکونی حضرت ولی عصر (عج) در زمینی به مساحت ۵۹۸ متر مربع با ۲۴۱۹ متر زیر بنا به مرحله اجرا درآمده است.

علی‌اکبر رسالت با اشاره به آغاز اجرای پروژه‌های مشارکتی مطلوب در سطح این منطقه در راستای خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان اظهار کرد: صنعت ساخت‌وساز یکی از مهمترین بخش‌های صنعت در کشور به شمار می‌آید که سالانه سرمایه‌گذاری‌های متعددی به‌منظور تأمین رفاه مردم در این حوزه صورت می‌گیرد.

وی از آغاز عملیات اجرایی پروژه مشارکتی تجاری، مسکونی حضرت ولی عصر (عج) در منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خبر داد و افزود: این پروژه پس از بررسی طرح جامع شهر و طرح‌های تفضیلی، بهسازی و نوسازی در دستور کار امور مشارکت‌ها و سرمایه گذاری منطقه ١٢ قرار گرفت و سپس به مرحله اجرا درآمد.

 

آغاز عملیات پروژه مشارکتی حضرت ولی عصر(عج) در منطقه ۱۲ اصفهان

 

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۵۹۸ متر مربع با ۲۴۱۹ متر زیر بنا به منظور استفاده مولد از سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری و کسب درآمد پایدار برای ارائه خدمات مطلوب به مردم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پروژه تجاری مسکونی حضرت ولی عصر (عج) در ۴ طبقه با ۱۴و احد مسکونی با زیر بنای ۱۳۳۴ مترمربع و ۳۱۷ متر مربع کاربری تجاری در مدت زمان ۳۷ ماه در خیابان ولی‌عصر به بهره‌برداری خواهد رسید.

رسالت تصریح کرد: در این پروژه موقعیت مکانی، مطالعات جمعیتی منطقه، ویژگی‌ها و کاربری‌های شاخص، سبک زندگی شهروندان منطقه، دسترسی از طریق شریان‌های اصلی، مترو و BRT بر اساس ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری اصفهان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید