کد خبر:1851
پ
۱۴۰۲۰۵۲۸۰۰۰۳۸۶_Test_PhotoN

آغاز عملیات شبکه جمع‌آوری فاضلاب مسکن مهر لنجان

عملیات شبکه جمع‌آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان با مشارکت شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی آغاز شد. حسین اکبریان مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مصوبات هجدمین سفر شهرستانی کاروان دولت مردمی استان به شهرستان لنجان در خصوص عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان بود، اظهار داشت: طبق […]

عملیات شبکه جمع‌آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان با مشارکت شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی آغاز شد.

حسین اکبریان مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مصوبات هجدمین سفر شهرستانی کاروان دولت مردمی استان به شهرستان لنجان در خصوص عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان بود، اظهار داشت: طبق بررسی‌های صورت گرفته در مدت ۴ ماه عملیات اجرای شبکه جمع‌آوری ۸۰ واحد مسکن مهر لنجان به طول ۱۳۰۰ متر به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به توسعه شبکه فاضلاب در منطقه لنجان بیان کرد: با اجرای حدود ۶۰۰ کیلومتر شبکه و خطوط انتقال فاضلاب در منطقه لنجان بیش از ۳۵ هزار و ۶۰۰ انشعاب فاضلاب به متقاضیان واگذار و نصب شده است.

 

 

اکبریان افزود: در حال حاضر حدود ۵۲ درصد مردم منطقه لنجان تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار دارند که انتظار می‌رود با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌ها در توسعه تاسیسات فاضلاب، مردم بیشتری در این منطقه از خدمات شبکه فاضلاب بهره‌مند شوند.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با تاکید بر اجرای به موقع و دقیق پروژه‌های آب و فاضلاب در استان، با هدف جهاد خدمت‌رسانی تصریح کرد: همه اقدامات لازم در راستای بهره‌مندی هر چه بهتر و بیشتر مردم از خدمات آبفای استان و برخورداری از  آب شرب سالم و بهداشتی و همچنین جمع‌آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب به صورت شبانه‌روزی توسط فعالان صنعت آبفای استان در دستور کار قرار گرفته است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید