کد خبر:5351
پ
۱۴۰۲۰۷۱۷۰۰۰۲۴۹_Test_PhotoN

آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران ۲۵ آبان در اصفهان

استاندار اصفهان گفت: بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی تخصصی و فوق تخصصی ایثارگران با نام ۲۵ آبان، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در منطقه ۱۴ شهر اصفهان کلنگ‌زنی می‌شود.  به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، اظهار داشت: ۲۵ آبان‌ماه، نماد […]

استاندار اصفهان گفت: بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی تخصصی و فوق تخصصی ایثارگران با نام ۲۵ آبان، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در منطقه ۱۴ شهر اصفهان کلنگ‌زنی می‌شود.

 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، اظهار داشت: ۲۵ آبان‌ماه، نماد حماسه و ایثار مردم اصفهان است که در تاریخ و تقویم ملی نیز به نام اصفهان نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: در آستانه این روز و در راستای تکریم خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و به منظور ارائه خدمات بهینه به آحاد مردم، عملیات اجرایی احداث بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۵۰۰ تخت‌خوابی با نام ۲۵ آبان، مقارن با این روز بزرگ و تاریخی و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز خواهد شد.

 مرتضوی بیان کرد: این بیمارستان در ۱۰ طبقه و در منطقه ۱۴ شهر اصفهان احداث و در فاز نخست ۵۰۰ تخت آن به چرخه خدمت‌رسانی وارد خواهد شد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: به دلیل تعداد بالای جامعه ایثارگری در استان ساخت و بهره‌برداری از این بیمارستان به اصفهان واگذار شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه هدف‌گذاری اصلی این پروژه، احداث بیمارستان یک هزار تخت‌خوابی در شهر اصفهان است، عنوان کرد: با بهره‌برداری از این بیمارستان، اصفهان معین شهرها و استان های همجوار نیز خواهد شد.

مرتضوی تصریح کرد: احداث این بیمارستان، می‌تواند به توسعه منطقه ۱۴ (منطقه زینبیه) اصفهان نیز منجر شود از این رو پافشاری مدیریت استان، احداث بیمارستان در این منطقه بود.

استاندار اصفهان در خصوص تأمین مالی این پروژه، عنوان کرد: اعتبار پیش بینی شده برای ساخت این بیمارستان ۲۵۰۰ میلیارد تومان است که از تهاتر املاک و اموال بنیاد شهید و مساعدت سایر دستگاه‌ها محقق خواهد شد.

وی گفت: به دستور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید به قید فوریت عملیات ساخت این بیمارستان آغاز و روز پنجشنبه ۲۵ آبان‌ماه مقارن با روز حماسه و ایثار مردم اصفهان عملیات اجرایی احداث این پروژه مهم بهداشتی درمانی آغاز خواهد شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید