کد خبر:16751
پ

۵۸ معتاد و خرده فروش در فلاورجان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از جمع آوری و دستگیری ۵۸ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر طی اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبرداد. سرهنگ مرتضی هادیان اظهار کرد: در اجرای رسیدگی به مطالبات و خواسته‌های مردمی، طرح ارتقا اجتماعی با محوریت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان […]

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از جمع آوری و دستگیری ۵۸ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر طی اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ مرتضی هادیان اظهار کرد: در اجرای رسیدگی به مطالبات و خواسته‌های مردمی، طرح ارتقا اجتماعی با محوریت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهرستان فلاورجان عملیاتی شد.

وی افزود: در این طرح ۲۴ ساعته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری کلانتری‌ها تابعه تعداد ۱۷ خرده فروش مواد افیونی را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان تصریح کرد: در این راستا مقدار تقریبی ۷۰۰ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی آماده فروش کشف و ۴۱ معتاد متجاهر و کارتن خواب نیز در پاتوق‌های مواد مخدر جمع آوری و به مراکز بازپروی منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس خدمتگزار و حامی مردم است و در مبارزه با سوداگران مرگ از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و از شهروندان تقاضا داریم در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد افیونی موضوع را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید