کد خبر:16747
پ

۱۲۰۰ تن برنج و شکر به هیات‌های مذهبی اصفهان تخصیص یافت

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: یکهزار و ۲۰۰ تن سهمیه برنج و شکر با نرخ دولتی برای هیات‌های مذهبی استان در ماه‌های محرم و صفر تخصیص یافت. محسن ضیائی روز سه‌شنبه افزود: حدود ۴۴۰ تن شکر سفید تصفیه شده و حدود ۷۶۰ تن برنج وارداتی به‌مناسبت فرا رسیدن ماه‌های محرم و صفر و […]

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: یکهزار و ۲۰۰ تن سهمیه برنج و شکر با نرخ دولتی برای هیات‌های مذهبی استان در ماه‌های محرم و صفر تخصیص یافت.

محسن ضیائی روز سه‌شنبه افزود: حدود ۴۴۰ تن شکر سفید تصفیه شده و حدود ۷۶۰ تن برنج وارداتی به‌مناسبت فرا رسیدن ماه‌های محرم و صفر و برای تنظیم بازار به قیمت دولتی بین هیات های مذهبی استان اصفهان در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه اقلامی مانند برنج و شکر به هیات‌هایی که از سازمان تبلیغات اسلامی مجوز داشته باشند عرضه می‌شود، اظهار داشت: نمایندگان هیات‌های مذهبی باید برای تخصیص و تایید سهمیه با در دست داشتن معرفی‌نامه از طرف سازمان تبلیغات اسلامی به سازمان جهاد کشاورزی استان مراجعه کنند.

ضیائی با اشاره به اینکه کمبودی در تامین کالای اساسی در بازار استان وجود ندارد، اضافه کرد: درصورت نیاز استان به سهمیه بیشتر برنج خارجی و شکر در این ایام، اقدام‌های لازم برای تامین آن از سوی اداره کل غله و خدمات بازرگانی اصفهان انجام می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان با بیان اینکه توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با توزیع مناسب آنها به‌منظور رفع نیاز هیات‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.

استان اصفهان حدود پنج هزار و ۶۰۰ هیات مذهبی دارد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید