کد خبر:7663
پ

کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیران به انتقال خون استان اصفهان

مدیر کل انتقال خون استان اصفهان گفت: مجموع کمک‌های خیران استان اصفهان در یکسال اخیر قریب به ۱۸ میلیارد تومان بوده است که بیشترین آن توسط خیران شهرستان خوانسار برای احداث ساختمان جدید پایگاه انتقال خون خوانسار صرف شده است. محمدجعفر صرامی، مدیرعامل انجمن ترویج فرهنگ اهدای خون سالم استان اصفهان در نهمین جلسه هیأت […]

مدیر کل انتقال خون استان اصفهان گفت: مجموع کمک‌های خیران استان اصفهان در یکسال اخیر قریب به ۱۸ میلیارد تومان بوده است که بیشترین آن توسط خیران شهرستان خوانسار برای احداث ساختمان جدید پایگاه انتقال خون خوانسار صرف شده است.

محمدجعفر صرامی، مدیرعامل انجمن ترویج فرهنگ اهدای خون سالم استان اصفهان در نهمین جلسه هیأت مدیره این انجمن که با حضور مدیرکل دفتر امور حقوقی و مدیرکل دفتر جلب مشارکت های مردمی و همکاری های بین بخشی سازمان انتقال خون ایران در مرکز جامع اهدای خون خواجو برگزار شد، از موافقت شورای اسلامی شهر اصفهان با واگذاری دو قطعه زمین در مناطق ۱۱ و ۱۳ شهرداری و ساخت آن توسط خیران خبر داد.

کیان دهراب پور، مدیرکل انتقال خون استان اصفهان با بیان مشکلات و کمبودهای انتقال خون استان از لحاظ فضای فیزیکی و نیروی انسانی اظهارداشت: در زمان حال ۱۱ مرکز اهدای خون در استان اصفهان وجود دارد که با همکاری‌های بین بخشی توسط شهرداری اصفهان، راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل و بیمارستان شهید رجایی شهر داران، ۴ مرکز اهدای خون در استان اصفهان در یکی دو سال آینده به مراکز موجود اهدای خون استان، اضافه خواهد شد.

وی افزود: با کمک بیش از ۲ میلیارد تومانی خیران شهرستان گلپایگان و پشتیبانی سازمان انتقال خون ایران تا پایان امسال، مرکز اهدای خون این شهرستان به پایگاه انتقال خون ارتقا پیدا خواهد کرد.

دهراب‌پور خاطرنشان کرد: مجموع کمک‌های خیران استان اصفهان در یکسال اخیر قریب به ۱۸ میلیارد تومان بوده است که بیشترین آن توسط خیران شهرستان خوانسار برای احداث ساختمان جدید پایگاه انتقال خون خوانسار صرف شده است.

شهرام میرزایی، مدیرکل دفتر جلب مشارکت‌های مردمی و همکاری های بین بخشی سازمان با قدردانی از انجمن ترویج فرهنگ اهدای خون سالم گفت: تامین خون و فراورده های آن از اهداف مهم سازمان انتقال خون است و برای نیل به این هدف سازمان انتقال خون ایران اقداماتی را در زمینه‌های ملی، انسانی و خیران انجام داده است.

وی افزود: در این راستا تفاهم نامه هایی با هلال احمر، شهرداری، دانشگاه و مدیریت بحران منعقد شده است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید