کد خبر:16788
پ
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اصفهان خبر داد؛

نجات جان ۱۳۸ شهروند اصفهانی از حریق و حوادث طی هفته دوم تیرماه

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اصفهان از نجات جان ۱۳۸ نفر از شهروندان از حریق و حوادث در شهر طی هفته دوم تیرماه خبر داد.  محمد شریعتی گفت: طی هفته گذشته ۱۴ هزار و ۷۱۴ مورد تماس از سوی شهروندان با سامانه همیشه پاسخگوی ۱۲۵ برقرار و منجر به ۴۰۳ مورد اعزام تیم‌های عملیاتی اطفا یا امدادونجات […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اصفهان از نجات جان ۱۳۸ نفر از شهروندان از حریق و حوادث در شهر طی هفته دوم تیرماه خبر داد.

 محمد شریعتی گفت: طی هفته گذشته ۱۴ هزار و ۷۱۴ مورد تماس از سوی شهروندان با سامانه همیشه پاسخگوی ۱۲۵ برقرار و منجر به ۴۰۳ مورد اعزام تیم‌های عملیاتی اطفا یا امدادونجات از ایستگاه‌های بیست‌وهفت‌گانه شهر اصفهان شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد، ۱۸۷ مورد حریق و ۱۴۷ مورد حادثه بوده است، افزود: ۶۹ مورد از تماس‌ها نیز منجر به اعزام در رابطه با ارائه خدمات ایمنی مضاعف به شهروندان گزارش شده است.

سخنگو و رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از ۴۴ مورد استقرار خودروهای اطفائیه و ۱۴۱ مورد گشت ایمنی برای شناسایی نقاط مخاطره‌آمیز توسط ستاد فرماندهی عملیات خبر داد و خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در اجرای این ۴۰۳ مأموریت موفق شدند جان ۱۳۸ نفر از شهروندان گرفتار در حریق و حوادث را نجات دهند یا از صدمات بیشتر جلوگیری کنند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید