کد خبر:16027
پ

مرکز خدمات جامع سلامت شهید رئیسی در نایین افتتاح شد + فیلم

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کجان در بخش مرکزی شهرستان نایین مزین به نام شهید رئیسی به بهره‌برداری رسید. حمید گله‌داری اظهار کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی روستای کجان مزین به نام شهید رئیسی در روز عید غدیر افتتاح شد. وی افزود: این مرکز با شروع دولت […]

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کجان در بخش مرکزی شهرستان نایین مزین به نام شهید رئیسی به بهره‌برداری رسید.

حمید گله‌داری اظهار کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی روستای کجان مزین به نام شهید رئیسی در روز عید غدیر افتتاح شد.

وی افزود: این مرکز با شروع دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفت و بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال برای احداث و تجهیزات هزینه شد.

 

مرکز خدمات جامع سلامت شهید رئیسی در نایین افتتاح شد + فیلم

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: در سطح استان اصفهان ۱۲۰ پروژه داریم که ۷۵ هزار متر مربع زیربنای پروژه‌ها است و ۲۵ هزار متر مربع به بهره‌برداری رسید که در این هفته و هفته آینده افتتاح می‌شود و مابقی پروژه‌هایی هستند که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و امیدواریم تا هفته دولت ۱۴۰۴ به بهره‌برداری برسد.

گله‌داری با اشاره به پیشرفت‌های حوزه بهداشت در دولت سیزدهم، تاکید کرد: باید از دولت سیزدهم و به ویژه رئیس‌جمهور شهید آیت الله رئیسی تشکر کرد که اهتمام ویژه‌ای برای حوزه بهداشت در این دولت گذاشتند و به شعار بهداشت و پیشگیری مقدم بر درمان اهمیت دادند که نمونه‌ای از این مهم در پروژه روستای کجان دیده می‌شود.

 

مرکز خدمات جامع سلامت شهید رئیسی در نایین افتتاح شد + فیلم

 

وی اضافه کرد: در بحث موتورها و خودروهای ویژه مناطق صعب‌العبور، امسال ۲۲ خودروی kmc شاسی بلند اختصاص پیدا کرد که یکی از این خودروها در اختیار این شبکه قرار گرفت.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد: اجرای برنامه‌های سلامت خانواده در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر در این دولت اجرا شد و حدود ۴۰۰ نفر نیروی مراقب سلامت و ماما با اجرای این طرح شاغل شدند.

 

 

گله‌داری گفت: پوشش خدمات ما در روستاها بالای ۹۵ درصد و در شهرها ۳۰ درصد است که امیدواریم در شهرها این مقدار افزایش یابد و بایستی که مردم قبل از بیماری به مراکز بهداشت برای پیشگیری مراجعه کنند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید