کد خبر:1934
پ

مدیریت مرز چذابه در ایام اربعین به اصفهان واگذار شد

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: امسال در مراسم اربعین حسینی مدیریت مرز چذابه به کلان‌شهر اصفهان واگذار شده است.  به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهدی بقایی معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان اظهار داشت: امسال مدیریت خدمات شهری و تدارکات مرز چذابه به شهرداری کلان‌شهر اصفهان […]

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: امسال در مراسم اربعین حسینی مدیریت مرز چذابه به کلان‌شهر اصفهان واگذار شده است.

 به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهدی بقایی معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان اظهار داشت: امسال مدیریت خدمات شهری و تدارکات مرز چذابه به شهرداری کلان‌شهر اصفهان واگذار شده است، البته شهرهای اطراف اصفهان از جمله نجف‌آباد، کاشان و خمینی‌شهر نیز به عنوان معین اصفهان در مرز هستند و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، همچنین گروه دیگری که حدود ۱۵۰ نفر هستند در کربلا معلی مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه پنج‌شنبه هفته گذشته تجهیزات شهرداری اصفهان برای اربعین به مرز چذابه ارسال شد، افزود: کارگران و کسانی که در محل مذکور دعوت به خدمت هستند از پایانه کاوه حرکت کردند و سه خودرو آتش‌نشانی نیز راهی کربلا شدند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به نوع وظایف و خدماتی که به اصفهان محول شده است، تصریح کرد: وظایف مختلفی از تأمین امنیت و ایمنی گرفته تا نظافت و رفت‌و روب به اصفهان واگذار شده است و همه این برنامه‌ها در ستادی با نام ستاد اربعین که به تازگی در شهرداری این کلان‌شهر تشکیل شده است، مدیریت می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید