کد خبر:16650
پ
مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری اصفهان:

قرارداد پروژه مشارکتی پارکینگ مکانیزه میدان شهدا امضا شد

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: قرارداد پروژه مشارکتی تجاری، اداری و پارکینگ مکانیزه میدان شهدا پس از بررسی‌های لازم و بازدید میدانی کارشناسان از پروژه‌های مشابه تکمیل شده در کلان‌شهرهای تهران و مشهدجمع‌بندی شد و به امضای شهردار اصفهان رسید. مسعود حیدری اظهار کرد: پارکینگ مکانیزه میدان شهدای اصفهان، بزرگترین پارکینگ […]

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: قرارداد پروژه مشارکتی تجاری، اداری و پارکینگ مکانیزه میدان شهدا پس از بررسی‌های لازم و بازدید میدانی کارشناسان از پروژه‌های مشابه تکمیل شده در کلان‌شهرهای تهران و مشهدجمع‌بندی شد و به امضای شهردار اصفهان رسید.

مسعود حیدری اظهار کرد: پارکینگ مکانیزه میدان شهدای اصفهان، بزرگترین پارکینگ مکانیزه کشور است که شامل احداث مجموعه اداری و تجاری به میزان ۲۱۰۰ متر مربع و ۳۵۰ پارکینگ مکانیزه می‌شود.

وی ارزش این پروژه را ۶۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: آورده شهرداری ۱۵۰ میلیارد تومان و آورده سرمایه‌گذار ۵۰۰ میلیارد تومان است که شامل و پرداخت سایر تملکات آن توسط سرمایه‌گذار خواهد بود.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان تصریح کرد: این پروژه فاخر با تاکید مدیریت شهری اصفهان و به‌منظور بهبودی وضعیت حمل‌ونقل و رفع معضل ترافیک و پارک خودرو در هسته مرکزی شهر، نقطه تلاقی چهار منطقه، جلب رضایت شهروندان و تنوع‌بخشی به فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری اصفهان کلید خورده و طی هفت ماه گذشته تلاش وافری صورت گرفته است تا با توجه به تمام جزئیات و نکات فنی ظرفیتی ویژه در این منطقه پر رفت و آمد شهر اصفهان فراهم شود.

حیدری اضافه کرد: با توجه به اینکه اجرای پروژه نیازمند آزادسازی است، این موضوع با همکاری و مساعدت شهرداری منطقه ۳ و سرمایه‌گذار پروژه با سرعت در حال اقدام است.

وی ادامه داد: بررسی‌ها و مطالعات حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک در حال انجام است و پس از بررسی و اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستری، اضافه کردن نقشه‌های ضمائم و برنامه زمان‌بندی به مشارکت‌کننده ابلاغ خواهد شد.

سرمایه‌گذار و مجری پروژه اداری، تجاری و پارکینگ میدان شهدا، یک مجموعه دانش‌بنیان و کارآزموده، با ظرفیت تولید پارکینگ مکانیزه، تمام اتوماسیون و بسیار دقیق و حرفه‌ای است که یکی از ۲۰ شرکت برتر دانش‌بنیان کشور و نماینده ایران در نمایشگاه اکسپوی دبی بوده است و در میان ۲۰۰ شرکت برتر کشور قرار دارد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید