کد خبر:16656
پ

شهر «گلدشت» اصفهان میزبان مسابقات کشوری بیماران هموفیلی و همودیالیز است

شهر «گلدشت» در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان میزبان مسابقات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا کشور در بخش هموفیلی و همودیالیز است. مسوول برگزاری مسابقات کشوری بیماران هموفیلی و همودیالیز روز دوشنبه اظهار کرد: ۲۰۰ ورزشکار از ۳۱ استان در این رویداد که از ۲۰ تا ۲۲ تیر جاری برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد. لیلا […]

شهر «گلدشت» در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان میزبان مسابقات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا کشور در بخش هموفیلی و همودیالیز است.

مسوول برگزاری مسابقات کشوری بیماران هموفیلی و همودیالیز روز دوشنبه اظهار کرد: ۲۰۰ ورزشکار از ۳۱ استان در این رویداد که از ۲۰ تا ۲۲ تیر جاری برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

لیلا بریانیان افزود: این مسابقات در مجتمع فرهنگی آموزشی شیخ بهایی گلدشت و با بزرگداشت زنده‌یاد علی سلیمان‌نژاد نیکوکار ورزشی و رییس اسبق هیات بیماران خاص و پیوند اعضا شهرستان نجف‌آباد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های دارت، شطرنج و پتانک به رقابت می‌پردازند، خاطرنشان کرد: ورود و پذیرش تیم‌ها صبح چهارشنبه و زمان خروج نیز روز جمعه هفته جاری است.

بریانیان اضافه کرد: همزمان با پایان رقابت‌های مورد اشاره، مراسم تجلیل از مدال‌آوران سال گذشته هیات بیماران خاص و پیوند اعضا استان اصفهان برگزار خواهد شد.

 گلدشت شهری در بخش مرکزی شهرستان نجف‌آباد در فاصله ۲۰ کیلومتری اصفهان است.

 

شهر «گلدشت» اصفهان میزبان مسابقات کشوری بیماران هموفیلی و همودیالیز است

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید