کد خبر:8950
پ

درگذشت یکی از فعالان عرصه انقلاب در اصفهان

سید مهدی طباطبایی‌پور، استاد نهج البلاغه و از فعالان و پیشگامان انقلاب و نهضت حضرت امام خمینی(ره) امروز صبح در باغ رضوان اصفهان به خاک سپرده شد. این استاد عرصۀ تدریس و تفسیر نهج‌البلاغه که سال ۱۳۳۰ خورشیدی در اصفهان متولد شده بود، در زمینه های مختلف دیگر همچون مدیریت، ساختن مسجد و اماکن بهداشتی […]

سید مهدی طباطبایی‌پور، استاد نهج البلاغه و از فعالان و پیشگامان انقلاب و نهضت حضرت امام خمینی(ره) امروز صبح در باغ رضوان اصفهان به خاک سپرده شد.

این استاد عرصۀ تدریس و تفسیر نهج‌البلاغه که سال ۱۳۳۰ خورشیدی در اصفهان متولد شده بود، در زمینه های مختلف دیگر همچون مدیریت، ساختن مسجد و اماکن بهداشتی درمانی نیز فعالیت های چشمگیری داشت که به سطح ملی محدود نبود؛ ضمن اینکه در دوران دفاع مقدس و جبهه های جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و نیز در پشت جبهه خادم وطن بود.

یکی دیگر از فعالیت های این خادم انقلاب اسلامی، عرصه های مختلف مدیریتی بود که از آن جمله می توان به ریاست بنیاد مستضعفان کشور، عضویت در هیئت مدیره مجمع خیرین مسجدساز کشور اشاره کرد. او همچنین مدیرعامل مجمع خیریه های استان اصفهان بود و تأسیس و مدیریت بسیاری از انجمن های خیریه مانند مجمع خیرین مسجدساز و همچنین خیریه امیرالمومنین(ع)، از اهمّ فعالیت‌های سیدمهدی طباطبایی‌پور به‌شمار می‌آید.

سید مهدی طباطبایی‌پور، روز گذشته، پس از یک دوره بیماری درگذشت و امروز پنجشنبه (۱۹ بهمن‌ماه) در باغ رضوان به خاک سپرده شد.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید