کد خبر:16666
پ

افزایش اعتبار مرمت گنبد مسجد جامع گلپایگان

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان گفت: با دستور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعتبار مرمت گنبد مسجد جامع گلپایگان افزایش یافت. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: با توجه به نیاز‌های مرمتی مسجد جامع گلپایگان با بیش از ۹۰۰ سال قدمت،  مرمت گنبد این مسجد تاریخی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار از ابتدای تیرماه […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان گفت: با دستور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعتبار مرمت گنبد مسجد جامع گلپایگان افزایش یافت.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: با توجه به نیاز‌های مرمتی مسجد جامع گلپایگان با بیش از ۹۰۰ سال قدمت،  مرمت گنبد این مسجد تاریخی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار از ابتدای تیرماه امسال آغاز شد.

 امیر کرم‌زاده افزود: هم‌زمان با سفر سید عزت‌الله ضرغامی به شهرستان‌های خوانسار و گلپایگان در  هفته گذشته و بازدید از مسجد جامع تاریخی گلپایگان و نیاز‌های مرمتی این مسجد تاریخی به‌ویژه گنبد آن، اعتبار جدیدی به میزان ۱۰ میلیارد ریال به‌منظور ادامه عملیات مرمت گنبد این مسجد تاریخی اختصاص یافت.

او افزود: با افزایش اعتبار مرمتی این گنبد، عملیات مرمت آن با سرعت بیشتر ادامه یافته و امید می‌رود تا پیش از شروع فصل بارش‌های پائیزی و زمستانی، عملیات مرمت به اتمام برسد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید