کد خبر:16724
پ

اعزام ۱۳۰۰ مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان گفت: ۱۳۰۰ مبلغ برادر و خواهر برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور اعزام شده‌اند. حجت الاسلام عبدالرسول احمدیان با اشاره به اینکه مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، گفت: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است؛ تبیین حضرت […]

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان گفت: ۱۳۰۰ مبلغ برادر و خواهر برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور اعزام شده‌اند.

حجت الاسلام عبدالرسول احمدیان با اشاره به اینکه مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، گفت: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است؛ تبیین حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) برای قیام عاشورا که باعث شده نام و یاد امام حسین(ع) تا به امروز زنده بماندو تداوم این راه وظیفه همه ما است.

وی یکی از مهمترین عرصه‌های تبلیغ امروز را جهاد تبیین و امیدآفرینی بیان کرد و گفت: برای آمادگی هر چه بیشتر مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه محرم، سلسله جلسات آموزشی محرم با عنوان مدرسه عاشورا برای آنها برنامه‌ریزی و برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: اعزام‌ها به صورت اعزام فردی و گروهی در دو سطح عمومی و تخصصی به سراسر کشور انجام شده و مبلغان در مکان‌های تبلیغی خود مستقر شده و به مدت ۱۲ روز فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: نیازسنجی تبلیغی تدوین شده کمک می‌کند تا فرایند تبلیغ در مناطق مختلف براساس ظرفیت محل تبلیغ و تخصص و توان گروه های تبلیغی و مبلغان انجام شود تا بهترین بازدهی و اثرگذاری را برای مخاطبان داشته باشد. امیدوارم همه تلاش‌های محبان و مبلغان اهل بیت (ع) مورد قبول درگاه احدیث قرار گیرد.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید