کد خبر:16865
پ

اتوبوس حامل سموم گیاهی قاچاق در شاهین شهر توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی و در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس بیش از ۸۴ گالن سموم گیاهی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف شد. سرهنگ هادی کیان مهر اظهار کرد: مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا، حین کنترل […]

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی و در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس بیش از ۸۴ گالن سموم گیاهی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ هادی کیان مهر اظهار کرد: مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا، حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی تصریح کرد: پس از متوقف شدن خودرو و طی هماهنگی مأموران انتظامی با مرجع قضائی از این اتوبوس بازرسی به عمل آمد که در نهایت ۸۴ گالن انواع سم گیاهی خارجی و قاچاق که فاقد مدارک قانونی و معتبر گمرکی بودند کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش محموله قاچاق مکشوفه را ۲ میلیارد ریال ارزیابی کردند، گفت: در این رابطه فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید