کد خبر:16782
پ

آغاز عملیات بهسازی و اصلاح روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: ۲۰ روز پس از سفر استاندار اصفهان به شهرستان کاشان و مساعدت در بهسازی و اصلاح روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.  به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان در حاشیه نشست کمیسیون ایمنی راه‌های استان اظهار کرد: […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: ۲۰ روز پس از سفر استاندار اصفهان به شهرستان کاشان و مساعدت در بهسازی و اصلاح روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.

 به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان در حاشیه نشست کمیسیون ایمنی راه‌های استان اظهار کرد: در این جلسه آخرین وضعیت تصادفات استان مورد بررسی قرار گرفت و نقاط حادثه‌خیز و مسیرهای با بیشترین آمار تصادفات و حوادث بررسی و تصمیمات لازم در راستای کاهش نقاط حادثه‌خیز و آشکارسازی نقاط گرفته شد.

وی افزود: در این جلسه بر لزوم افزایش فرهنگ رانندگی تأکید و با توجه به تعداد رو به رشد تصادفات موتورسیکلت و افزایش آمار تصادفات منجر به فوت موتورسیکلت در محدوده شهر اصفهان مقرر شد، ضمن اطلاع‌رسانی لازم بسترهای مناسب برای فراهم‌سازی و فرهنگ‌سازی خطرات استفاده نابه‌جا از موتورسیکلت و تصادفات مربوطه به عموم مردم اطلاع‌رسانی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: آغاز اصلاح روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان و کاشان-قم که از مطالبات بحق مردم است با پیگیری‌های صورت گرفته توسط استاندار اصفهان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، با تخصیص اعتبار اجرایی خواهد شد.

زینلیان اضافه کرد: تاکنون حد فاصله اصفهان-کاشان در چهار نقطه با حضور چهار اکیپ پیمانکاری شروع به بهسازی روکش آسفالت مسیر شده است.

وی گفت: تا پیش از فصل بارش‌ها شاهد رفع نقاط و مشکلات مربوط به آسفالت جاده حد فاصل اصفهان-کاشان با توجه به اعتبارات تخصیص داده شده خواهیم بود.

استاندار اصفهان در سفر اخیر به شهرستان کاشان، از بهسازی و روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان و کاشان-قم با همراهی و تعامل وزیر راه و شهرسازی در تخصیص اعتبار و رفع چالش‌ها خبر داده بود.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید